İLETİŞİM

  • Kirazlıdere Mahallesi, Kışla Cd. 22.b, 34788 Çekmeköy - İstanbul
  • info@ozkarot.com
  • (0216) 621 81 75
(0216) 621 81 75 info@ozkarot.com
|

Kompresörle Beton Kırma

Kompresörle Beton Kırma

Öz Karot Beton kırma işlerinizde, iş makinaların giremedeği dar alanlarda, kepçe ve iş makinasının  kullanımı mümkün olmadığı alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Etik hizmet anlayışıyla yıllardır karot firmamız inşaat sektöründe zirveyi hedeflemiş aynı zamanda ulaşmıştır. Dinamik karotçu ekibimizle sayısız başarılı iş gerçekleştirdik. İşten çıkan memmuniyetler Karot, Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma,Bina Güçlendirme gibi alanlarda daha fazla iş imkanı bulmamızı sağlamıştır.

Havalı Komprosör ile kırım işlemi  en kuvvetli ve hızlı çözüm yoludur. Çatlaklar oluşması , kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya estetik  şekil verme amaçlanıyor ise elmaslı beton kesme teknolojileri karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun seçimdir.

Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür. Güçlü beton kırma makinaları ile  dizel mobil hava kompresörlerimiz ve havalı kırıcı, hilti ler ile hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın aj online
WhatsApp chat