İLETİŞİM

 • Kirazlıdere Mahallesi, Kışla Cd. 22.b, 34788 Çekmeköy - İstanbul
 • info@ozkarot.com
 • (0216) 621 81 75
(0216) 621 81 75 info@ozkarot.com
|

Karot Hizmeti

Beton Delme

Beton delme hizmetini sizlere profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan karotçu beton delme firmamız, sizlere kaliteli hizmeti getirmektedir.

Daha Fazlasını Gör…

Beton Kesme

Bina ve konut yapımı aşamalarına bazen projelerde var olan kapı ve pencere gibi unsurlar unutulabilmektedir. Bu durumlarda Beton Kesme uygulanır.

Daha Fazlasını Gör..

Kimyasal Ankraj

Kimyasal ankraj, yeni yapılan bina ve yapılarda kullanılabildiği gibi daha çok yapılmış ve deformasyon sürecine girmiş olan yapı türlerinde kullanılmaktadır.

Daha Fazlasını Gör..

Derz Kesme

Derz kesim, beton ya da farklı yapı malzemelerinin tekerli olduğundan dolayı son derece hızlı olan  benzinle, elektrik ile ya da mazot ile çalışan bir makine sayesinde kesilmesi ile yapılmaktadır.

Daha Fazlasını Gör..

Tel İle Beton Kesme

Blok betonlarda ve taşıyıcı sistemleri de elmas halatlar kullanılarak uygulanan özel bir kesim yöntemidir.

Daha Fazlasını Gör…

Kompresörle Beton Kırma

Beton kırma işlerinizde, iş makinaların giremedeği dar alanlarda, kepçe ve iş makinası nın kullanımı mümkün olmadığı alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir

Daha Fazlasını Gör…

HİZMET DETAYLARIMIZ

 

Kurumsal hizmet anlayışı ile karot hizmeti veren öz karot firmamız işin ; doğru , zamanında ,kaliteli, en ileri teknoloji ve başarılı ekibiyle müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktadır.

Öz karot, müşteri hizmetleri taleplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veren güvenilir bir araç ve operatör filosuna sahiptir. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayız.

Karot ile beton kesmede Q20 – Q500 arası 550 cm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemi yapmaktayız. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır.
Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uygulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir.
Bunu en iyi yapabilecek olanlar kuşkusuz makine kullanıcıları karotçulardır. Bu konuda karotçularımıza son derece güvenmekteyiz. Karot ucu yanlış kullanılan yerde derin hasar zeminlerde çatlaklar meydana gelmektedir.

Karot makinesi inşaat sektöründe en çok tercih edilen bir makinedir. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalışmaktadır. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman
dilimini en aza indirerek karot hizmeti vermekteyiz.

Hidrolik kesme makineleri’nin yetersiz kaldığı, betonun 50 cm yi geçmesi durumunda 550 cm kadar çürütme esaslı uygulama yapılarak beton kütlelerin nakil işlemidir. Kesme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmektedir. Böylece karot işleriniz, zamandan tasarruf ederek emin ellerde, uygun fiyatta ve bir o kadar da kaliteli bir şekilde sizlere firmamız tarafından karot hizmeti verilmektedir.

 • Her türlü binalardaki tadilat,
 • Kapı pencere açılması,
 • Pis su temiz su kanallarının açılması,
 • Asansör ve merdiven boşluğu açılması,
 • Baca ve havalandırma delikleri açılması,
 • Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılması,
 • Bina yıkım işlemleri,
 • Demir donatılı betonlarda çatlaksız etkin, süratli ve istenilen çap ve derinlikte delik delme, tesisat şaftlarının açılması, her türlü yatay ve dikey açılarda delik delinmesi , yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması,bina yıkımı, duvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hizmet Alanlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın aj online
WhatsApp chat