Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme

Beton Kesme uygulamalarında birçok teknik kullanılmakta. Özkarot Firması olarak çağı yakından takip edip Karot için gelişmiş teknolojik makinaları kullanmaktayız. Beton kesme uygulamalarında kaliteli sonuçları kısa zamanlarda, yapıya fazla zarar veremeden gerçekleştirmektedir. Beton kesme uygulama teknikleri olarak; derz ile beton kesme, halatlı beton kesme, karot ile beton kesme, hidrolik raylı beton kesme teknikleri kullanılmaktadır.

Beton kesme uygulamaların istenilen işin özelliklerine göre firmamız tarafından bu tekniklerden uygun olanları tercih edilmektedir. Beton kesme uygulama tekniklerine yönelik makinaları ve profesyonel operatörleri ile Öz Karot uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Karot ile beton kesme uygulamalarında, yapılarda farklı makine ve teknikler ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemler sayesinde farklı hava veya diğer şartlara göre beton kesimi uygulamalarında en iyi sonucu almayı sağlamaktadır.

Çok derin olan betonların kesiminde karot makineleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Beton yapılarda tahribatsız beton kesme işlemi; Hidrolik beton kesme sistemleri titreşimsiz ve darbesiz olduğu için taşıyıcı sisteme herhangi bir zarar vermeden beton kesme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bildiğiniz tüm kırım yöntemlerine göre hidrolik beton kesme makinesi ve karot çok daha hızlıdır. Su ve elektrik enerjisi ile çalışan bu cihazlarda basınçlı havaya ihtiyaç duyulmaz, gürültüsü az ve toz olması mümkün değildir. Şantiye ortamında vinç koşullarına uygun ise betonarme parçalar daha büyük kesilerek, işin daha hızlı bitmesi sağlanabilir. 60 cm derinliğe kadar betonarme eleman kesimi ile yapılabilmektedir. Beton kesme işlemi; inşaat sektörünün en ağır ve en tehlikeli işleri arasında yer almaktadır. Karot ekibimizin iş sağlığı korumasını üst düzeyde tutulmaktadır. Türkiye genelinde karot sektöründe beton kesme işlemlerinde çeşitli işlere imzamızı attık. Müşterilerimizin olumlu dönüşleri farklı farklı projelerde buluşturdu.

Türkiye’nin en güvenilir Karotçusu olarak yeni projeler için bizimle iletişime geçin…