Karot Hizmeti

Karot Hizmeti

Kurumsal hizmet anlayışı ile karot hizmeti veren öz karot firmamız işin; doğru, zamanında, kaliteli, en ileri teknoloji ve başarılı ekibiyle müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktadır.
Öz karot, müşteri hizmetleri taleplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veren güvenilir bir araç ve operatör filosuna sahiptir. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayız.

Karot ile beton kesmede Q20 – Q500 arası 550 cm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemi yapmaktayız. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır.
Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uygulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir.
Bunu en iyi yapabilecek olanlar kuşkusuz makine kullanıcıları karotçulardır. Bu konuda karotçularımıza son derece güvenmekteyiz. Karot ucu yanlış kullanılan yerde derin hasar zeminlerde çatlaklar meydana gelmektedir.
Karot makinesi inşaat sektöründe en çok tercih edilen bir makinedir. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalışmaktadır. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman dilimini en aza indirerek karot hizmeti vermekteyiz.

Hidrolik kesme makineleri’nin yetersiz kaldığı, betonun 50 cm yi geçmesi durumunda 550 cm kadar çürütme esaslı uygulama yapılarak beton kütlelerin nakil işlemidir. Kesme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmektedir. Böylece karot işleriniz, zamandan tasarruf ederek emin ellerde, uygun fiyatta ve bir o kadar da kaliteli bir şekilde sizlere firmamız tarafından karot hizmeti verilmektedir.

  • Her türlü binalardaki tadilat,
  • Kapı pencere açılması,
  • Pis su temiz su kanallarının açılması,
  • Asansör ve merdiven boşluğu açılması,
  • Baca ve havalandırma delikleri açılması,
  • Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılması,
  • Bina yıkım işlemleri,
  • Demir donatılı betonlarda çatlaksız etkin, süratli ve istenilen çap ve derinlikte delik delme, tesisat şaftlarının açılması, her türlü yatay ve dikey açılarda delik delinmesi , yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması,bina yıkımı, duvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hizmet Alanlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.